777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Vily Diamantica, Praha 5 - Prokopské údolí12. 5. 2017

JRD úspěšně dokončila luxusní projekt Vily Diamantica

Kolaudací Vily Nefrit jsme uzavřeli výstavbu komorního projektu Vily Diamantica, který se nachází v nádherném prostředí na okraji Prokopského údolí. Projekt v nízkoenergetickém standardu zahrnuje 4 velkoryse řešené luxusní rodinné domy v dispozici 5+kk, které charakterizuje špičkové provedení, důmyslné architektonické řešení, nadstandardní kvalita použitých materiálů i technologií a exkluzivně řešené interiéry.

IMG_2783.JPG

IMG_2779.JPG
27. 4. 2017

Luxusní projekt Vily Diamantica se blíží dokončení

Necelý měsíc zbývá do kolaudace komorního souboru čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů Vily Diamantica na okraji Prokopského údolí. Jejich výstavba se završí dokončením stavebních prací na vile Nefrit, která bude disponovat velkou zahradou, prostornými obytnými místnostmi a suterénem. Právě jsme zde položili dřevěné podlahy na terasách a v interiéru a osadili vnitřní dveře. Nyní se intenzivně věnujeme zbývajícím úpravám, např. instalaci skleněného zábradlí schodiště.

IMG_2509.JPG

IMG_2557.JPG

IMG_2558.JPG

IMG_2559.JPG

IMG_2560.JPG

IMG_2569.JPG
29. 3. 2017

Ve vile Nefrit právě probíhají venkovní dokončovací práce

Již v dubnu 2017 se chystáme završit výstavbu komorního souboru čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů Vily Diamantica. Právě probíhají dokončovací stavební práce na poslední vile Nefrit, která vyrůstá v krásném prostředí na okraji Prokopského údolí. Po interiéru, kde jsme položili obklady a dlažbu a realizovali sádrokartonové podhledy, jsme se opět přesunuli do exteriéru. Zde budujeme oplocení a věnujeme se terénním úpravám pozemku. V další fázi nás čeká pokládka kvalitní podlahy na terasách vyrobené z tvrdé brazilské dřeviny Massaranduba a dřevěných podlah v interiéru. 

IMG_2213.JPG
23. 2. 2017

Vila Nefrit získá již brzy novou fasádu

V interiéru a exteriéru luxusní nízkoenergetické vily Nefrit právě probíhají dokončovací stavební práce. Nyní jsme se zaměřili na pokládku dlažeb a obkladů, které jsou součástí kvalitního základního vybavení od renomovaných výrobců. Věnujeme se instalaci sádrokartonových konstrukcí a za příznivého počasí dokončujeme montáž dřevěných fasádních obkladů. Kolaudací vily Nefrit na jaře 2017 završíme výstavbu komorního souboru čtyř exkluzivních rodinných domů Vily Diamantica (Safír, Ametyst, Granát a Nefrit).

IMG_2225.jpg


30. 1. 2017

Kolaudace vily Nefrit proběhne již na jaře 2017

Stavební práce na vile Nefrit se blíží ke svému cíli. Právě jsme vylili hrubé podlahy a dokončili omítky. Vilu plánujeme zkolaudovat na jaře letošního roku, čímž završíme výstavbu komorního souboru čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů Vily Diamantica, citlivě zasazeného do nádherného prostředí na okraji Prokopského údolí. Projekt bude disponovat velkou zahradou, prostornými obytnými místnostmi a suterénem, ve kterém si majitelé mohou zřídit relaxační koutek, hernu nebo hobby dílnu.

IMG_1799.JPG
19. 12. 2016

Stavební práce na Vile Nefrit se přesunuly do interiéru

Komorní soubor čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů Vily Diamantica (Safír, Granát, Ametyst a Nefrit) se již blíží svému dokončení. Stavební práce, které právě probíhají v interiéru, proto zdárně pokračují. Po nahození vnitřních omítek jsme se přesunuli k realizaci rozvodů a izolací v podlahách a následnému vylití hrubé podlahy. Pokud nám bude přát počasí, proběhne kolaudace poslední vily Nefrit a zároveň završení výstavby celého projektu na jaře 2017.

IMG_1603.JPG
28. 11. 2016

Vila Nefrit vítá podzim novou tepelnou izolací EPS Greywall

Ani podzimní počasí nám nezabránilo pokračovat ve výstavbě vily Nefrit, jejíž kolaudací na jaře příštího roku završíme komorní soubor čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů Vily Diamantica. Stavební práce pokračují podle harmonogramu. Právě jsme dokončili montáž velmi účinné tepelné izolace s přídavkem grafitu (EPS Greywall) a věnujeme se realizaci vnitřních omítek. Vila Nefrit se bude vyznačovat všemi výhodami energeticky úsporného bydlení, nadstandardní kvalitou materiálů a provedení i exkluzivně řešenými interiéry.

IMG_1610.JPG

IMG_1621.JPG
24. 10. 2016

Stavební práce na vile Nefrit zdárně pokračují

Dokončením vily Nefrit, které plánujeme na jaro 2017, završíme výstavbu komorního souboru čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů – Vil Diamantica. Stavební práce na ní pokračují podle plánu. Právě jsme osadili okna a vstupní dveře do objektu a nainstalovali rozvody vody, kanalizace, vzduchotechniky a elektřiny. Na fasádě navíc probíhá montáž velmi účinné tepelné izolace s přídavkem grafitu  – EPS Greywall (tzv. ‚šedý’ polystyren). I poslední vila proto bude splňovat všechna kritéria exkluzivního nízkoenergetického bydlení a díky promyšlené architektonické koncepci poskytne svým obyvatelům maximální soukromí.

IMG_1430.JPG
23. 9. 2016

Vila Nefrit již má dokončenou hrubou stavbu

Nedávno jsme zkolaudovali vily Ametyst a Granát z komorního souboru čtyř luxusních nízkoenergetických rodinných domů na okraji Prokopského údolí – Vil Diamantica. Nyní jsme završili hrubou stavbu poslední volné vily Nefrit, která se bude vyznačovat všemi výhodami energeticky úsporného bydlení, špičkovou stavební technologií, nadstandardní kvalitou použitých materiálů i exkluzivně řešenými interiéry. Její kolaudaci plánujeme již na jaro příštího roku, a proto jsou stavební práce v plném proudu. Právě jsme začali s přípravou na realizaci fasád a vnitřních příček a na osazení oken.

Diamantica_C1.jpg

IMG_1305.JPG 
25. 8. 2016

Ke zkolaudovaným vilám Ametyst a Granát povede opravená komunikace

Nedávno jsme úspěšně zkolaudovali exkluzivní nízkoenergetické vily Ametyst a Granát, které jsou součástí komorního projektu Vily Diamantica na okraji Prokopského údolí. V průběhu stavebních prací jsme se věnovali rovněž revitalizaci koryta Dalejského potoka, úpravám zeleně a budování pozemní komunikace mezi jednotlivými domy. Výstavbu celého projektu završí dokončení poslední volné vily Nefrit a zároveň připravujeme opravu přístupové komunikace k projektu - ulice Hlubočepské.

Dia_upr.JPG

IMG_0724.JPG

IMG_1162.JPG
28. 7. 2016

Vily Ametyst a Granát z projektu Vily Diamantica zkolaudovány

Luxusní vily Ametyst a Granát prošly v těchto dnech úspěšnou kolaudací. Již v létě příštího roku plánujeme dokončit rovněž poslední volnou vilu Nefrit, kterou uzavřeme výstavbu komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica nabízejícího nádherné výhledy na Prokopské údolí. Majitelům obou vil přejeme spokojené bydlení v jejich nových komfortních domovech, které charakterizuje špičkové provedení, důmyslné architektonické řešení a exkluzivní a prostorné interiéry.

IMG_0724.JPG

IMG_0779.JPG
29. 6. 2016

Vily Ametyst a Granát se pozvolna blíží k dokončení

Dokončovací práce na výstavbě dvou luxusních domů komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica pozvolna spějí ke svému cíli. Vily Ametyst a Granát charakterizují moderní technologie, špičkové materiály i výjimečně řešené interiéry. Právě proto jsme se nyní zaměřili na pokládku vysoce kvalitních dřevěných podlah, které budou doplňovat keramickou dlažbu a obklady značky Marazzi. Majitelé obou domů, jejichž kolaudaci plánujeme na letošní léto, se mohou těšit rovněž na velkorysé dispoziční řešení, zvýšené stropy a velká francouzská okna zajišťující dostatek světla a vytvářející příjemnou atmosféru. Úspěšně pokračuje i výstavba poslední volné vily Nefrit, kterou mohou případní zájemci osobně navštívit.

IMG_0638.JPG

IMG_0689.JPG
IMG_0698.JPG

18. 5. 2016

Vily Ametyst a Granát získávají svou výslednou podobu

Právě finišujeme stavební práce na exteriéru dvou luxusních domů komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica, který leží v nádherném prostředí na okraji Prokopského údolí. Vily Ametyst a Granát, jejichž kolaudaci plánujeme na letošní září, již mají dokončené fasády a nyní se věnujeme úpravám okolních pozemků a zahrad. Pokračujeme však rovněž ve výstavbě poslední volné vily Nefrit, která tak pozvolna vyrůstá ze země. Její kolaudaci chystáme na léto příštího roku.

dia2.JPG

dia1.jpg
27. 4. 2016

Vily Ametyst a Granát z projektu Vily Diamantica v novém kabátě

Stavební práce na komorním nízkoenergetickém projektu Vily Diamantica pokračují podle plánu. Právě dokončujeme venkovní fasády vil Ametyst a Granát, které přivítají jaro v zcela novém kabátě. Jejich majitelé se mohou těšit na kolaudaci, která je naplánována na letošní září. Pokročili jsme však také s výstavbou poslední volné vily Nefrit, u níž jsme položili základovou desku a nyní budujeme stěny sklepa. Dokončení tohoto luxusního domu na okraji Prokopského údolí chystáme na začátek příštího roku.

akt1.JPG

akt2.JPG

31. 3. 2016

V projektu Vily Diamantica jsme přivítali jaro pilnou prací

S nastupujícím jarem příroda začíná ožívat a kvést. Obdobně se rozvíjejí rovněž vily Ametyst a Granát z komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica, který leží v krásném prostředí na okraji Prokopského údolí. Stavební práce se přesunuly do interiéru, kde proběhla instalace rozvodů a nyní jsme dokončili vnitřní omítky. Kolaudaci obou domů plánujeme na letošní září. Z celého projektu zbývá volná poslední vila Nefrit, jejíž výstavbu jsme zahájili před měsícem.

IMG_0071.JPG

IMG_0171.JPG
12. 2. 2016

Začínáme stavět poslední vilu luxusního projektu Vily Diamantica

V únoru začínáme stavět poslední vilu z komorního projektu Vily Diamantica, který je citlivě zasazený do nádherného prostředí na okraji Prokopského údolí. Vila Nefrit, jež zatím hledá svého majitele, se bude vyznačovat všemi výhodami nízkoenergetického bydlení, špičkovou stavební technologií, nadstandardní kvalitou použitých materiálů i exkluzivně řešenými interiéry. Kromě velké zahrady a velkorysých prostor obytných místností zde nebude chybět ani suterén, kde si majitelé mohou zřídit relaxační koutek, hernu nebo hobby dílnu. Díky promyšlené architektonické koncepci navíc vila poskytne svým obyvatelům maximální soukromí.

DSC_3565-(1).jpg

DSC_3567-(1).jpg

DSC_3568-(1).jpg
27. 1. 2016

Stavební práce na luxusním projektu Vily Diamantica mráz nezastavil

Výstavbu komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica, který je umístěn v nádherném prostředí na okraji Prokopského údolí, nezastavily ani nepříznivé klimatické podmínky posledních dnů. Montáž venkovních izolací vil Ametyst a Granát jsme dokončili ještě před příchodem pravého zimního počasí, které se ohlásilo tuhými mrazy a sněhovou pokrývkou. V těchto dnech proto pokračují stavební práce v interiéru, kde probíhá nahazování omítek a instalace rozvodů. Kolaudaci obou domů plánujeme na letošní září. V přípravě máme rovněž poslední vilu Nefrit, která jako poslední hledá svého majitele.

IMG_3954.JPG
10. 12. 2015

Výstavba luxusního projektu Vily Diamantica je v plném proudu

Výstavba komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica, který se nachází v nádherném prostředí na okraji Prokopského údolí, pokračuje podle plánu. Stavební práce na vilách Ametyst a Granát nepolevují ani v zimním období. Díky příznivému počasí pokračujeme s výstavbou exteriérů – pokládáme jednotlivé vrstvy střešního pláště, instalujeme zateplovací systém a dokončili jsme osazení oken s trojskly. Souběžně probíhá instalace vnitřních rozvodů. Kolaudace obou vil je naplánována na září 2016. V přípravě je také poslední volná vila Nefrit.

25. 11. 2015

V luxusním projektu Vily Diamantica zbývá poslední volná vila

Výstavba komorního nízkoenergetického projektu Vily Diamantica, který je již téměř vyprodán, zdárně pokračuje. Na začátku letošního roku jsme oznámili kolaudaci vily Safír. Nyní pokročily práce na vilách Ametyst a Granát, jejichž dokončení je naplánováno na konec příštího roku. V přípravě máme rovněž poslední vilu Nefrit, která jako poslední hledá svého majitele. Zájemcům o luxusní bydlení v nádherné lokalitě na okraji Prokopského údolí jsou k dispozici naši prodejci.

06_Vily-Diamantica_small.jpg

26. 10. 2015

Hrubé stavby vil Ametyst a Granát z projektu Vily Diamantica dokončeny

Komorní projekt Vily Diamantica zahrnuje luxusní nízkoenergetické vily citlivě zasazené do okolního prostředí na okraji Prokopského údolí. Vila Safír byla již předána novým majitelům. U vil Ametyst a Granát jsme právě dokončili hrubou stavbu a pokračujeme v dalších stavebních pracích. Začali jsme s přípravou na realizaci střešního pláště, vnitřních příček a fasád. Mimo staveniště souběžně probíhá výroba masivních dřevěných oken s izolačními trojskly. Kolaudaci obou domů chystáme na konec příštího roku. Svého majitele hledá už jen poslední vila Nefrit.

22. 9. 2015

Nové fitness hřiště v Prokopském údolí

Hlavní město Praha se rozhodlo zareagovat na vzrůstající oblibu cvičení v přírodě. Vypsalo veřejnou zakázku na vybudování multifunkčních cvičebních konstrukcí v několika pražských lesoparcích. Ty by doplnily místní zeleň a umožnily aktivnější trávení volného času. Ještě letos na podzim by tak mělo vzniknout nové fitness hřiště i v Prokopském údolí. Uvažuje se o zřízení fitness sestavy s lanovými žebříky, šplhací tyčí, lavičkami na sedo-lehy, bradly a hrazdou. Věříme, že hřiště bude lákat ke cvičení nejen návštěvníky Prokopského údolí, ale také nové rezidenty z našich projektů Vily Diamantica a Rezidence Trilobit.

31. 8. 2015

Výstavba luxusního projektu Vily Diamantica je v plném proudu

Výstavba luxusního projektu Vily Diamantica na okraji Prokopského údolí postupuje podle plánu. Na začátku letošního roku jsme oznámili dokončení vily Safír. Probíhá výstavba nadzemních podlaží 2 domů, nazvaných Granát a Ametyst. Jejich kolaudaci chystáme na podzim příštího roku.

Projekt Vily Diamantica – to je atraktivní bydlení v nádherném místě. Vyznačuje se všemi výhodami nízkoenergetického bydlení, špičkovou stavební technologií, nadstandardní kvalitou použitých materiálů i exkluzivně řešenými interiéry. Již dokončený suterén lze využít jako domácí relaxační prostor, v němž si mohou majitelé zřídit saunu, soukromé fitness, hernu či vinotéku. Tato unikátní řešení jsou důvodem, proč již mají všechny vily své majitele.

Výstavba luxusního projektu Vily Diamantica je v plném proudu
 
 
16. 6. 2015

Výstavba projektu Vily Diamantica je v plném proudu

Výstavba nízkoenergetického projektu Vily Diamantica, obklopeného krásnou přírodou Prokopského údolí, zdárně pokračuje. Právě jsme začali budovat podzemní podlaží u vil Granát a Ametyst, která budou sloužit jako technická zázemí domů. Zároveň je však bude možné využít jako klidné místo k relaxaci, kde si noví majitelé budou moci zřídit vířivku, saunu a posilovací stroje nebo naplánovat vlastní vinotéku, bar či hernu s kulečníkem. Dokončení těchto domů plánujeme na přelom léta a podzimu příštího roku, kdy se připojí k první postavené vile Safír. Následovat je budou vily Nefrit a Topaz.

26. 5. 2015

Jaro v Prokopském údolí probouzí přírodu, roste i projekt Vily Diamantica

Krásná příroda a zajímavá místa Prokopského údolí s přicházejícím jarem lákají stále více návštěvníků. Pokud mezi ně patříte i Vy, nezapomeňte při svých procházkách navštívit zdejší jeskyně, Černý a Červený lom, ani lom Mušlovka. Můžete v nich pozorovat přechody jednotlivých geologických období a bystří pozorovatelé také množství zkamenělin. Milovníky tajuplné atmosféry jistě upoutá Hlubočepské jezírko ve vytěženém lomu, které inspirovalo už řadu filmařů. Pro ty, kteří si chtějí užít z Prokopského údolí co nejvíce, vznikla v roce 2011 nová 6,5 km dlouhá naučná stezka vedoucí kolem Dalejského potoka. Na cestě se nachází 16 zastavení, která seznamují s nejvýznamnějšími místy Prokopského údolí.

Krás tohoto přírodního skvostu uprostřed Prahy si budou moci užívat také majitelé pěti vil v projektu Vily Diamantica, kteří budou mít panenskou přírodu opravdu jen pár kroků od domova. První vila byla již dokončena a v dubnu jsme zahájili výstavbu dalších dvou.

Jaro v Prokopském údolí probouzí přírodu, roste i projekt Vily Diamantica
 
 
8. 4. 2015

Začínáme stavět další dvě Vily Diamantica

Právě jsme zahájili výstavbu dvou luxusních vil Granát a Ametyst, které již našly své majitele. Začínáme vrtáním pilot pro založení stavby domů. Celá výstavba bude probíhat do přelomu léta a podzimu příštího roku, kdy budou vily dokončeny a připojí se tak k první postavené vile Safír. Zbývající dva domy, které na své majitele zatím čekají, plánujeme začít stavět také v letošním roce. Komorní projekt Vily Diamantica představuje celkem pět luxusních vil ve výjimečné pražské lokalitě – v těsném dotyku s krásnou přírodou Prokopského údolí a přitom jen pár minut od centra metropole.

44_vily-diamantica_praha_prokopske-udoli-(1).jpg

45_vily-diamantica_praha_prokopske-udoli-(1).jpg

10. 3. 2015

V dubnu se začnou stavět další dva domy v projektu Vily Diamantica

První vila v exkluzivním projektu Vily Diamantica již stojí, je proto čas zahájit stavbu dalších dvou. Tu jsme naplánovali s příchodem jara na duben. Dokončeny by měly být léto a podzim 2016. Z celkem pěti nízkoenergetických vil jsou volné už jen poslední dvě. Všichni zájemci o klidné bydlení v těsném sousedství krásné přírody Prokopského údolí mohou kontaktovat naše prodejce, kteří jim sdělí více podrobností. Kromě spousty zeleně v okolí i na vlastním rozlehlém pozemku nabídnou vily díky nejmodernějším technologiím příjemné a zdravé prostředí i uvnitř domu. Velkorysé dispoziční řešení s užitnou plochou až 340 m² ve dvou nadzemních a jednom podzemním podlaží zase zajistí dostatek místa pro společná setkávání rodiny a přátel i vlastní soukromý prostor.

19. 1. 2015

První vila v projektu Vily Diamantica je dokončena

Komorní projekt Vily Diamantica zahrnuje pouhých pět luxusních vil citlivě zasazených do okolního prostředí na okraji Prokopského údolí. První vilu Safír jsme nedávno dokončili a stavbu zbývajících čtyř, z nichž dvě už mají své nové majitele, zahájíme na jaře letošního roku. Projekt Vily Diamantica představuje zcela výjimečné bydlení obklopené nádhernou přírodou, které propojuje špičkové provedení a materiály, skvělé umístění a výhody nízkoenergetického domu.

01_Vily-Diamantica.jpg

 

02_Vily-Diamantica.jpg

16. 9. 2014

V Prokopském údolí odhaleny další z klenotů – tentokrát pro něžné spolumajitelky nových luxusních vil

Pro všechny, které zajímá luxusní bydlení v našem projektu Vily Diamantica, jsme připravili příjemnou večerní párty u první, téměř dokončené vily. Hosté si tuto moderní nízkoenergetickou vilu, která je citlivě zasazená do okolní krajiny a její stavba i následný provoz maximálně šetří životní prostředí, mohli díky vstřícnosti nových majitelů celou prohlédnout. Tato je první z celkem pěti vil, které vyrostou na okraji Prokopského údolí.

Unikátní projekt a nádherná lokalita byly také inspirací pro překvapení večera. Tím bylo odhalení návrhu kabelky z kolekce, kterou speciálně pro náš projekt navrhla špičková návrhářka Beata Rajská. Jedná se o zcela exkluzivní sérii pěti dámských kabelek, jejichž pyšnými majitelkami budou nové obyvatelky Vil Diamantica. Chceme je tak potěšit výjimečným dárkem, jenž se hodí k výjimečnému bydlení. „Chtěla jsem vytvořit doplněk ženy, který jí bude připomínat šťastný okamžik, kdy si s partnerem pořídili tak nádherné bydlení. Vznikne pouhých pět kabelek, na něž použiji kombinaci hadí a nejjemnější šedé kůže s prošíváním symbolizujícím diamant. Protože sdílená radost je radostí dvojnásobnou, velmi se těším na okamžik, kdy budu mít příležitost kabelky osobně předat novým majitelkám,“ říká Beata Rajská.

Hosté slavností párty si mohli přímo před domem prohlédnout tři luxusní modely prestižní značky Porsche. Příjemnou atmosféru večera dokreslila živá hudba a chutný raut.

Reportáž ze slavnostního odhalení prvního diamantu v Prokopském údolí naleznete zde.

23. 7. 2014

Dokončena pozemní komunikace mezi vilami

Stavba první z vil Diamantica úspěšně pokračuje a v rámci projektu byly dokončeny další práce na veřejné infrastruktuře. U konce je již výstavba inženýrských sítí, pozemní komunikace mezi vilami i gabionové stěny. Ta bude porostlá popínavými rostlinami a esteticky tak zapadne do zdejšího prostředí plného zeleně. Úpravou prošlo také koryto zanedbaného Dalejského potoka. Úpravu jsme provedli přírodním a k přírodě šetrným způsobem.

Revitalizace Dalejského potoka probíhala v posledních několika měsících v souladu se všemi povoleními a stanovisky dotčených orgánů. Akce byla pod pravidelným dohledem a přísnou kontrolou správce potoka (Odboru životního prostředí Magistrátu hlavního města Prahy) a zástupce Lesů hlavního města.

21. 3. 2014

Byly zahájeny práce na revitalizaci Dalejského potoka

V souvislosti s výstavbou projektů na okraji Prokopského údolí provádí společnost JRD jako zodpovědný developer, vyznávající environmentálně šetrný přístup k výstavbě a respektující okolní prostředí, také revitalizaci části koryta Dalejského potoka, který byl ve špatném stavu. Provede ji přírodním způsobem, přestože je finančně velmi nákladný. JRD se pro něj rozhodla, protože je velmi ekologický a pro tuto lokalitu nejlepší.

Revitalizace břehu Dalejského potoka, v rámci níž je potřeba upravit také jeho dno, probíhá v souladu se všemi povoleními a stanovisky dotčených orgánů. Veškeré práce probíhají co nejšetrnější formou na základě platné a ve stavebním resp. vodoprávním řízení ověřené dokumentace. Pečlivě jsou ošetřeny i stromy v bezprostřední blízkosti stavby, aby nedošlo k jejich poškození. Do budoucna tak vznikne citlivě zrevitalizované území v Prokopském údolí, které jistě jeho návštěvníci ocení.

image002.jpg  image004.jpg

6. 3. 2014

První vila Safír má dokončenou hrubou stavbu

Práce na stavbě první z osmi vil v projektu Vily Diamantica pokračují podle plánu. V současné době se aplikuje tepelná izolace fasády, v interiéru jsou hotové omítky a připravují se vnitřní instalace pro položení podlahových vrstev. V krátké době bude proveden první test vzduchotěsnosti domu, tzv. blowerdoortest. Zahájili jsme také práce na infrastruktuře území a v blízké době začneme s revitalizací břehu Dalejského potoka. Výstavbu vily Safír plánujeme dokončit do léta 2014, stejně jako kompletní veřejnou infrastrukturu.

Při stavbě Vil Diamantica velmi dbáme na citlivé zasazení do krajiny a šetrný přístup k životnímu prostředí. I proto stavíme v nízkoenergetickém standardu, který majitelům nabídne úsporné a zdravé bydlení. Nedaleko krásné přírody Prokopského údolí tak vzniká příjemné bydlení s výbornou dostupností centra Prahy. Na nedalekém Smíchově se nachází mnoho obchodů i zábavy.

Důmyslně řešené dispozice v provedení 5+kk se rozkládají na ploše od 235 m2 ve dvou nadzemních podlažích. Pro pohodlí obyvatel bude každá vila vybavena vlastní garáží a jedním parkovacím stáním pro snadné a rychlé zaparkování. Na prostorné terase a vlastní zahradě mohou majitelé zase v klidu odpočívat, užívat sluníčka nebo uspořádat příjemné posezení a grilování s přáteli. Pokud toužíte po výjimečném nadstandardním bydlení v přímém kontaktu s přírodou, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

14. 10. 2013

Vila Safír má již dokončenou základovou desku

Stavba Vil Diamantica na okraji Prokopského údolí je v plném proudu. V září byla dokončena stavba základové desky první z nich - vily Safír - a následovat budou další stavební práce. Postupně tak vznikne osm výjimečných vil v dispozicích 5+kk, každá z nich s terasou, zahradou a parkovacími stáními. Nízkoenergetické bydlení vybroušené k dokonalosti!

14. 8. 2013

ZAČÍNÁME STAVĚT VILY DIAMANTICA – BYDLENÍ VYBROUŠENÉ K DOKONALOSTI

V těchto dnech začíná na základě vydaného stavebního povolení výstavba našeho unikátního komorního projektu Vily Diamantica, osmi luxusních nízkoenergetických vil na samém okraji Prokopského údolí. Jde doslova o klenot vybroušený k dokonalosti, který jsme dlouho a pečlivě připravovali.

Spolupracovali jsme s předními odborníky od architektů přes projektanty až po specialisty na přírodní památky. Vily jsme citlivě zasadili do okolní krajiny, zároveň však budou svým obyvatelům poskytovat díky promyšlené koncepci maximální soukromí.

Jsou velkoryse řešeny v dispozicích 5+kk s užitnou plochou od 235 m². Ke každé náleží zahrada o rozloze o rozloze od 462 až do 2036 m², garáž, kryté parkovací stání a terasa. Chybět nebudou nadstandardně kvalitní materiály, stejně jako vyspělé technologie.

Vily Diamantica jsou energeticky úsporným projektem se všemi výhodami, které tento způsob bydlení přináší. Pokud hledáte exkluzivní bydlení, se zdravým vnitřním prostředím a v každodenním kontaktu s přírodou, Vily Diamantica pro Vás budou jasnou volbou!

 

9. 7. 2013

Rostliny pro naše projekty se pěstují ve Vlašimi

Budovat bydlení obklopené přírodou je základem podnikání JRD. Proto pro naše projekty pěstujeme vlastní rostliny, a to v lesní školce o výměře zhruba 1 ha v Jinošovském údolí u Vlašimi. Cílem je, aby noví obyvatelé bytů ihned bydleli v příjemném prostředí v zeleni a nemuseli dlouho čekat na to, až jim u domů něco vyroste.

„V lesní školce jsme na začátku roku 2012 začali pěstovat habr obecný pro živé ploty a postupně jsme ji rozšířili o rododendrony a popínavé dřeviny, mezi které patří břečťan obecný, přísavník třícípý a hortenzie latnatá. Naše rostliny můžeme sázet v průběhu celého roku, kromě času, kdy je půda zamrzlá,“ uvádí vedoucí školky Lukáš Kaprál.

Plány zelené výsadby, které připravují zkušení zahradní architekti, mají všechny naše projekty. Největší vzrostlý park o rozloze 3000 m2 vznikne u projektu Park Hloubětín.

vlasim_1.jpg

vlasim_2.jpg

vlasim_3.jpg

vlasim_4.jpg

10. 6. 2013

Velká voda projekty JRD v Prokopském údolí neohrozila

Českou republiku a s ní i Prahu potrápily v posledních dnech vydatné deště a s nimi přišly také povodně. Voda zatopila některé části hlavního města, ale naštěstí záplavy nedosáhly úrovně z roku 2002. V médiích se objevily i zprávy, že se s velkou vodou potýkaly některé developerské projekty. To však naštěstí není případ společnosti JRD.

„V minulém týdnu jsme provedli obhlídku a nafocení povodňové situace v Prokopském údolí u našich chystaných projektů. Voda Dalejského potoka se v tomto místě držela pouze v korytě, což je patrné i na přiložených fotografiích. Naši stávající i budoucí klienti tedy z velké vody nemusí mít žádné obavy,“ řekl výkonný ředitel společnosti JRD Martin Svoboda.

DSCN3497.JPG

DSCN3498.JPG

DSCN3499-(1).JPG

DSCN3515.JPG

DSCN3518.JPG

27. 2. 2013

Vydané Stavební povlení

Vydané stavební povolení pro projekt Vily Diamantica nabylo právní moc.
2. 11. 2012

Realitní projekt 2012 - Vily Diamantica získaly ocenění

1. 11. 2012

Dokončená demolice stávajícího objektu

V říjnu proběhla demolice stávajícího objektu, kde bude realizován projekt Vily Diamantica. V současné době byla podána žádost o stavební povolení.
28. 5. 2012

Územní rozhodnutí pro projekt Diamantica nabylo právní moci.

Dne 28.5. 2012 nabylo Územní rozhodnutí pro projekt Diamantica právní moci.

Parametry podobné domy - byty