777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Vily Diamantica, Praha 5 - Prokopské údolíVily Diamantica

Moderní bydlení
vybroušené
k dokonalosti

Vily Diamantica - to je 5 luxusních vil obklopených nádhernou přírodou, které jsou jako klenoty citlivě vsazeny do výjimečného prostředí Prokopského údolí na Praze 5. Jedinečná kompozice staveb, nejlepší materiály a důmyslné architektonické řešení zaručují dokonalou symbiózu s touto unikátní lokalitou. K dispozici je nyní poslední vila Nefrit s kolaudací a možností nastěhování již v březnu 2017.

 • Nízkoenergetické domy, které šetří přírodu i provozní náklady.
 • Jedinečná lokalita - pouze 5 majitelů může hrdě prohlásit:
  „Vlastníme vilu v Prokopském údolí.“
 • Výjimečné architektonické řešení pro vaše maximální pohodlí
 • Zdravé vnitřní prostředí díky nejmodernějším technologiím
 • Dostatečné soukromí v klidném a bezpečném prostředí
img_video_red.jpg
luxusní domy v Prokopském údolí
Vily Diamantica

Nízkoenergetické domy
s respektem k přírodě

Klademe důraz na zdravé životní prostředí. K okolí přistupujeme vždy citlivě a s maximálním respektem. Stavíme proto ekologicky a s použitím nejšetrnějších dostupných technologií.

Vily Diamantica - nízkoenergetické bydlení s řadou výhod:

 • 4x - 6x nižší náklady na vytápění než u běžných novostaveb
 • spotřeba energií do 15 kWh/m2 zajistí roční úsporu 7 000 - 15 000 Kč
 • tepelná čerpadla a rekuperace tepla šetří elektrickou energii i přírodu
 • zdravé vnitřní prostředí bez bakterií, prachu, pylu a hluku

Výjimečné místo
pro váš spokojený život

Prokopské údolí láká k rodinným vycházkám i romantickým procházkám. Tato rozsáhlá oblast představuje cenné přírodní a kulturní bohatství metropole. Stopy našich předků jsou tu patrné doslova na každém kroku a dotvářejí tak jedinečný genius loci tohoto místa.

Překrásná příroda Prokopského a Dalejského údolí přímo vybízí k aktivnímu trávení volného času i relaxaci. Odpočinete si třeba u Prokopské jeskyně, kde podle legend žil sám svatý Prokop. Tajuplná atmosféra Hlubočepského jezírka zase inspirovala řadu filmařů a zamilujete si ji i vy. Příjemné prostředí podtrhuje protékající Dalejský potok.

Tato oáza klidu je vzdálena pouhých 5 minut jízdy autem, městskou hromadnou dopravou nebo vlakem od nádraží a stanice metra Smíchovské nádraží. V centru města tak budete do 15 minut. Výborná je i občanská vybavenost v okolí.

Architektonické řešení
vybroušené do posledního detailu

Každá z 5 luxusních vil je originál. Všechny však nabízejí nadstandardní řešení splňující nejvyšší nároky moderního bydlení. Vily Safír, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst poskytnou svým obyvatelům pohodlné luxusní bydlení s dostatkem soukromí. Zvolili jsme ty nejkvalitnější materiály, jejichž vzhled a funkčnost byly dovedeny k dokonalosti. Špičkové jsou i použité stavební technologie: například trojitá okna, nosné stěny z přesných vápenopískových bloků nebo dokonalé tepelné izolace.

Vily Diamantica mají exkluzivně řešené interiéry pro vaše maximální pohodlí. Prostorné místnosti, zvýšené stropy a velká francouzská okna zajišťují dostatek světla a vytvářejí příjemnou domácí atmosféru. A navíc si v podzemním podlaží můžete vytvořit klidné místo k relaxaci s vířivkou a saunou nebo si tu zřídit vlastní vinotéku či hernu s kulečníkem a barem. Každá vila má nadstandardní vybavení od předních dodavatelů jako jsou Villeroy & Boch, Marazzi, Hüppe nebo Hansa Stela.

luxusní domy v Prokopském údolí
Vily Diamantica

Nejmodernější technologie
pro zdravé vnitřní prostředí

Každá vila disponuje unikátním systémem teplovzdušného vytápění s řízeným větráním, který zajišťuje komfortní a zdravé vnitřní prostředí. Systém automaticky přivádí do interiéru čerstvý vzduch. Ten navíc ihned podle potřeby ohřívá nebo chladí a zároveň jej zbavuje prachu a pylu.

Díky řízenému větrání se v domech nemnoží plísně, bakterie ani roztoči. Je tak zajištěno optimální prostředí i pro alergiky, astmatiky nebo osoby trpící ekzémy. Stálý přísun čerstvého vzduchu navíc omezí pocit únavy či bolestí hlavy a podporuje zdravý spánek.

Systém rekuperace tepla umožňuje udržet v interiéru stabilní příjemnou teplotu a současně zajišťuje stálý přívod vzduchu bez nutnosti větrání. Výrazně tak šetří energie. Zdravé je i venkovní prostředí: ke každému luxusnímu domu z projektu náleží vlastní zahrada o rozloze 462 - 2036 m2 plná vzrostlé zeleně.

Vily Diamantica
5 luxusních vil
užitná plocha vil až 350 m2 zahrada u každé vily od 462 - 2036 m2