777 889 955
CZ / ENRU


28. 7. 2016

Viladomy Semmering nabídnou společný venkovní prostor k relaxaci

Komorní nízkoenergetický projekt Viladomy Semmering citlivě zapadá do atraktivního prostředí na okraji Prokopského údolí, nedaleko známé historické trati s krásnými viadukty − Pražského Semmeringu. Projekt, který se skládá ze 14 prostorných bytů s balkonem, terasou nebo předzahrádkou, nabídne jejich majitelům rovněž soukromou zahradu u protékajícího Dalejského potoka. Místo u potůčku přímo svádějící k sousedskému posezení bude určeno pouze rezidentům, kteří si zde budou moci odpočinout po náročném pracovním dni. Mohou se těšit na herní prvky pro zábavu malých dětí, pohodlné lavičky nebo prostor vhodný ke společnému grilování.

jrd_bd-semmering_uprava-0007-04.jpg
28. 6. 2016

Architektura Viladomů Semmering je inspirovaná okolním prostředím

Architektonický koncept komorního projektu Viladomy Semmering vznikl ve studiu Podlipný Sladký architekti. To se inspirovalo poetikou okolní příměstské zástavby starých Hlubočep s malebnými vesnickými prvky. Záměrem architektů bylo vytvořit projekt, který je šetrný k místnímu prostředí a nenarušuje krajinný ráz. Budovy proto navrhli jako jednoduché kvádrovité hmoty s šikmou střechou a hladce omítanými fasádami, členěnými vystupujícími balkóny a štíhlými francouzskými okny se zvýrazněnými rámy. Jejich štítové stěny jsou uprostřed prolomené a spolu se zkosenou střechou tak tvarem připomínají krystaly, které odkazují na nedaleké vápencové skalní útvary v Prokopském údolí. Zájemcům o nové bydlení v nízkoenergetickém projektu Viladomy Semmering tak nabídneme nejen zdravé vnitřní prostředí a nádherné okolí, ale také velmi kvalitní a výraznou architekturu.

Semmering.jpg
19. 5. 2016

Interiérové řešení projektu Viladomy Semmering navrhla designérka Simona Fritz

Navázali jsme spolupráci s renomovanou designérkou Simonou Fritz, která navrhla kompletní interiérové řešení komorního nízkoenergetického projektu Viladomy Semmering. Zakladatelka studia Simdesign získala praxi v USA, kde pracovala pro významného českého designéra Bořka Šípka. V projektu Viladomy Semmering plně zužitkovala také zkušenosti, které nabyla při natáčení pořadu televize Prima Jak se staví sen. Její koncept je inspirován jedinečnou atmosférou lokality na okraji Prokopského údolí, v níž se obě budovy nachází. Ve 14 prostorných a slunných bytových jednotkách proto dominují přírodní materiály a motivy a zároveň se v nich snoubí prvky moderního bydlení s retro detaily. Ty odkazují na dobu, v níž vznikla nedaleká trať s krásnými viadukty – Pražský Semmering. Výsledkem budou komfortní byty zařízené v souladu s filozofií zdravého a ekologického bydlení od JRD.

Více o standardech >
1. 1. 2016

Prodej bytů v novém nízkoenergetickém projektu Viladomy Semmering zahájen!

Již nyní si můžete vybrat svůj vysněný byt v přírodě a přesto jen pár minut od centra Prahy. Viladomy Semmering nabízí exkluzivní bydlení v atraktivní lokalitě na okraji Prokopského údolí, nedaleko známé historické trati s krásnými viadukty − Pražského Semmeringu. Tento komorní projekt, jehož výstavbu zahájíme letos v září, se skládá ze dvou samostatných nízkoenergetických budov. Do nich jsme rozmístili celkem 14 prostorných a slunných bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk, aby si mohli vybrat jednotlivci, páry i velké rodiny. K téměř každému zdravému a úspornému bytu náleží balkon, terasa či předzahrádka, které poskytnou nádherné výhledy na okolní zalesněné stráně a budoucí soukromou zahradu s protékajícím Dalejským potokem. Zahradní architekti zde vybudují útulnou oázu s lavičkami a herními prvky, kde budou moci příjemně trávit svůj volný čas rezidenti i jejich děti. Podívejte se na nabídku, třeba i Vás některý z bytů zaujme.

Parametry podobné domy - byty