777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Rezidence Trilobit, Praha 5 - Prokopské údolíLokalita

Na jihozápadě Prahy na okraji pražského přírodního skvostu – Prokopského údolí, u severovýchodního výběžku Českého krasu. V ulici Hlubočepská na dohled významné technické památky, viaduktu na trati Pražský Semmering. Přesně tam se nachází unikátní projekt Rezidence Trilobit, citlivě zasazený do okolí, s nímž se krásně doplňuje a souzní. Jde o jedinečné místo, které je plné klidu a je pravým opakem životem kypící Prahy.
Právě zde je možné načerpat energii k tomu, aby se dal pražský shon zvládat bez stresu a únavy. Prokopské údolí svádí k procházkám a k objevování přírodních úkazů a krás. Stačí jen vyjít před dům a historická krajina, která se utvářela miliony let, je vám k dispozici. Přestože je Rezidence Trilobit zasazena v přírodě, civilizace s veškerou infrastrukturou je dostupná pár minut pěšky.
Praktická stránka bydlení je dořešena do nejmenších detailů: lokální obchody a služby jsou vzdálené jen pár minut pěšky, a to přímo v Hlubočepích. Doprava do centra města je velmi dobrá. Z blízké vlakové stanice trvá cesta na Smíchovské nádraží pouhých 5 minut. V pěším dosahu jsou rovněž zastávky tramvají a autobusů, včetně nočních spojů.
Cesta autem nebo MHD do nákupního centra Nový Smíchov netrvá více než 10 minut. Milovníci golfu určitě ocení vzdálenost golfového areálu v Hodkovičkách, který je také cca 10 minut autem. V podobné vzdálenosti je například i aquapark AquaDream Barrandov.

Lokalita

Diamantinca_schemata_Page_1.jpg

Diamantinca_schemata_Page_2.jpg


Kam vyrazit?

 • Prokopské a Dalejské údolí
  – přímo u projektu
 • Golfový areál Hodkovičky
  – 11 minut
 • OC Nový Smíchov
  – 8 minut
 • AquaDream Barrandov
  – 10 minut

Dopravní spojení

 • Vlak - stanice Praha-Hlubočepy:
  linka S6 - ve špičce každých 30 min.
  (na stanici Smíchovské nádraží,
  metro B - cca 5 min.)
 • Tram - stanice Hlubočepy:
  6 (ranní spoj), 12, 14, 20, noční 54 (na stanici Smíchovské nádraží, metro B - cca 6 min.)
 • Bus - stanice Hlubočepská:
  120 (na stanici Na Knížecí,
  metro B Anděl - cca 10 min.)
 •