777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Červený Dvůr, Praha 10 - Strašnice

Kdyby stromy
mohly vyprávět...

Uprostřed nádherných vinic, kterými bývaly Strašnice proslavené, stávala po dvě století barokní usedlost Červený dvůr. Jen těžko byste dnes hledali někoho, kdo její slávu pamatuje. Zastavíte-li se však před nejvyšším cedrem v ulici K Červenému dvoru, uvidíte jejího nejkrásnějšího pamětníka.

Tento více než stoletý velikán je nyní němým svědkem výstavby elegantní Rezidence Červený dvůr, která citlivě spojuje neopakovatelnou atmosféru tradičního místa s životním stylem 21. století.

Staňte se součástí jeho příběhu i Vy.

Semmering

Moderní byty s autentickou atmosférou

 • Jedinečná lokalita prvorepublikové vilové čtvrti Jedinečná lokalita prvorepublikové vilové čtvrti
  v pražských Strašnicích
 • Jen pouhých několik minut na metro A Jen pouhých několik minut na metro A
  - Želivského.
 • Moderní technologie pro 21. století: Moderní technologie pro 21. století:
  pasivní energetický standard, rekuperace vzduchu, izolační trojskla a další.
 • Předzahrádka nebo terasa ke každému bytu! Předzahrádka nebo terasa ke každému bytu!
  Výhledy do zeleně a parky v těsním sousedství.
 • Nádherný stoletý cedr na zahradě zůstane zachován Nádherný stoletý cedr na zahradě zůstane zachován
  pro Vás i příští generace.
 • Bohatá infrastruktura centrální Prahy na dosah: Bohatá infrastruktura centrální Prahy na dosah:
  školy a školky, restaurace, nákupní centra, sportoviště, divadla aj.
Prohlédněte si nabídku bytů

Prestižní rezidenční lokalita

Staré vilové čtvrti v sousedství Vinohrad, Žižkova a Michle patří už více než dvě století k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám v Praze. A právem! Mají výbornou dostupnost prakticky kamkoli po Praze metrem, tramvají i autobusem, nabízejí stabilní zázemí se školami, restauracemi nebo sportovišti a zeleň je zde hojná a nádherně vzrostlá.

Rezidence Červený dvůr bude ale přeci jen v něčem mimořádná a výjimečná. Vyrůstá totiž v oblasti původní usedlosti Červený dvůr, která dala celé oblasti své jméno. Právě zde se do ulice K Červenému dvoru sklání více než 100 let starý libanonský cedr, který se stane součástí Vaší nové zahrady.
 

Přečtěte si více o lokalitě Strašnice

Jaký bude příběh vašeho domu?

Ten můžete napsat jen Vy sami. S úctou ke stávajícím stoletým stromům v zahradě i celé lokalitě, ale zároveň s moderním bydlením na paměti, jsme pro Vás připravili elegantní bytový dům respektující okolní vilovou zástavbu s funkcionalistickými prvky a akcenty. Chceme tak navázat na slavné momenty tohoto místa a umožnit novým obyvatelům zažít jeho atmosféru - jako byste byli u toho, když se nová zahrada ve středomořském stylu s exotickým mladým cedrem zakládala.

Zachováváme také dobový důraz na velkoryse řešený interiér, architekturu velkých jmen, dobré sousedské vztahy a zároveň soukromí pro každou rodinu. Jak by se vám líbili jedni sousedé na podlaží? Nebo usínat ve střešním bytě s nádherným výhledem, stejně jako majitelé původních vil v době našich předků? Výběr je jen na Vás!
 

Prohlédněte si kompletní fotogalerii

Zdravě a úsporně do 21. STOLETÍ

Skutečným bydlením budoucnosti jsou pasivní byty a domy. Jsou maximálně energeticky úsporné a tím šetří nejen přírodní zdroje, ale samozřejmě i Vaši peněženku. V bytě 3+kk utratíte za energie při stejné spotřebě průměrně o 50 % méně než ve srovnatelné novostavbě kdekoli v České republice.

V Rezidenci Červený dvůr jsme účinné zateplení exteriéru domu a izolační trojska doplnili také chytrou rekuperaci vzduchu, která k vytápění využívá teplo z okolního prostředí, v kombinaci s řízeným větráním. A do ohřevu vody jsme zapojili i solární panely.
 

Přečtěte si více o našich pasivních bytech

Každý byt je originál

Pouze 15 bytů v celém bytovém domě umožňuje dokonale vybalancovat Vaši potřebu soukromí i sousedské komunity. Připravili jsme pro Vás dispozičně promyšlené a nádherně slunné byty o velikostech od 2+kk až po 6+kk a s rozlohou až 177 m2. Ke každému bytu náleží předzahrádka nebo pohodlná terasa s krásným výhledem a samozřejmě i nejméně jedno garážové stání.

Pospěšte si a vyberte si byt, který Vás opravdu osloví – svou velikostí, venkovním prostorem nebo zkrátka svou atmosférou.

Abyste se mohli cítit jako doma od prvního dne.
 

Prochlédněte si všech 15 exkluzivních bytů

leden 2017

Zahájení prodeje

Zahájení prodeje

říjen 2017

Zahájení stavby

Zahájení stavby

duben 2018

Hrubá stavba

Hrubá stavba

říjen 2018

Vnitřní omítky

Vnitřní omítky

duben 2019

Kolaudace

Koulaudace

listopad 2019

Nastěhování

Nastěhování