777 889 955
CZ / ENRU

Developerské projekty JRD v Praze

Stavíme pro vás nové byty a domy v nízkoenergetickém i energeticky pasivním standardu. Jako první jsme v Praze stavěli developerské projekty s nejvyšším energetickým štítkem A. Nabídneme vám zdravé bydlení s interiéry promyšlenými do posledního detailu.

Proč bydlet s JRD

Najděte si svůj byt v Praze

   

Volné byty k prodeji

Vyberte si z bytů na prodej v našich pražských projektech. Pokud vás zajímá konkrétní lokalita, zvolte nabídku volných bytů přímo v oblastech Praha 5, Praha 9, Praha 10 nebo si prohlédněte kompletní nabídku nových bytů v Praze.

Komerční projekty

Nabídneme vám luxusní nebytové prostory se zdravým vnitřním prostředím, automaticky řízeným větráním a nízkými provozními náklady. Vybíráme klidné lokality s blízkou dostupností centra a bezproblémovým parkováním. Podívejte se na volné nebytové prostory od JRD.

Připravované projekty

Všechny naše developerské projekty pečlivě plánujeme tak, abyste v nich našli svůj ideální domov. Podívejte se na kompletní nabídku našich připravovaných projektů v Praze.

Realizované projekty

Máme za sebou mnoho úspěšně realizovaných developerských projektů v Praze. Většina byla vyprodána nejpozději do několika měsíců po kolaudaci. Prohlédněte si realizované projekty JRD.

Vzorové byty

Mapa našich projektů

Stavíme pro vás nové byty a domy po celé Praze. Kliknutím na preferovanou oblast si zobrazíte konkrétní developerské projekty.