777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Park Hloubětín, Nové byty Praha 9, Praha 9 - HloubětínIdeální bydlení pro vaši rodinu

Představte si život v novém bytě v Hloubětíně - v klidném areálu plném zeleně, s nedalekým lesoparkem a dostupností centra do 20 minut. Vidíte svůj dokonale dispozičně řešený byt s jižní orientací, rozlehlým obývacím pokojem, zdravým vnitřním prostředím a minimálními náklady? To není sen – takové je bydlení v Parku Hloubětín.
  • Bydlení v ekologicky šetrných pasivních domech šetří přírodu i vaši peněženku. více...
  • Ideální lokalita s blízkým lesoparkem, Kyjským rybníkem a stanicí metra B Hloubětín. více...
  • Promyšlená dispoziční řešení, příznivá kupní cena. více...
  • Krásný areál, který si zamilujete vy i vaše děti. více...
Prostorné byty plné světla
2 + kk 48-59 m2
3 + kk 65-93 m2
4 + kk 98-119 m2

dům B
zahájení výstavby 9/2013
dokončení výstavby 3/2015

dům C
zahájení výstavby 7/2014
dokončení výstavby 2/2016

dům A
zahájení výstavby 1/2015
dokončení výstavby 6/2016

Minimální provozní náklady a šetrnost k přírodě

Zdravé životní prostředí je pro nás na prvním místě. Proto stavíme ekologicky a za pomoci nejmodernějších technologií. Pasivní bydlení přináší i řadu dalších výhod:

  • zatěžuje přírodu až 6x méně než běžná bytová výstavba
  • 50% úsporu nákladů na provoz bytu
  • zdravé vnitřní prostředí bez bakterií, prachu a hluku, systém řízeného větrání zajišťuje celodenní přísun čerstvého vzduchu
  • nízké náklady za společné prostory a správu domů – správce vybíráme na základě přísných výběrových kritérií, možnost změny je samozřejmostí


 

Dostupnost centra Prahy i krásné přírody

Na výběr lokalit pro naše projekty klademe vysoké nároky. Park Hloubětín má výbornou polohu s ohledem na dostupnost centra metropole, občanskou vybavenost i možnost volnočasových aktivit.

Jen pár kroků od Parku Hloubětín se nachází rozsáhlý lesopark s malebným Kyjským rybníkem. Je ideálním místem pro odreagování – vybízí ke krásným procházkám, rybaření, projížďkám na bruslích nebo na kole. Cyklistické stezky začínají přímo u areálu.

Na stanici metra B Hloubětín dojdete ani ne za 5 minut klidné chůze, tramvajové a autobusové zastávky se nacházejí přímo u domu. V centru Prahy tak budete do 20 minut. Na nákupy, k lékaři nebo do školy či školky dojdete pěšky do 10 minut.

Byty promyšlené do posledního detailu

V Parku Hloubětín vznikají celkem 3 bytové domy orientované do vlastního parku. Splňují nejvyšší nároky na účelnost, estetiku a komfort. Každý byt má jedinečné dispoziční řešení s ohledem na co nejlepší využití prostoru. Obytné místnosti jsou orientovány na jih. Tím je zaručen dostatek světla po celý den. Ranní kávu nebo odpolední siestu si vychutnáte na vlastní terase nebo balkónu.

Využíváme nejlepší dostupné technologie, které dbají na zdravé životní prostředí a maximální úsporu energií. Unikátní systém řízeného větrání zajišťuje celodenní přístup čerstvého vzduchu a udržuje jeho optimální vlhkost. V místnostech se tak nemnoží bakterie ani plísně, pronikání prachu a pylu účinně zabraňují speciální filtry. Rušit vás nebude ani venkovní hluk.

Ceny bytů v Parku Hloubětín jsou velice příznivé – začínají již od 39 000 Kč za m2. 2+kk tak pořídíte již za 2,35 mil. Kč, 3+kk od 3,3 mil. Kč. Mimo předzahrádky, balkonu či terasy náleží ke každému bytu také vlastní sklep a garážové stání.

Klidné místo k pohodlnému bydlení

V areálu se nachází vnitřní park o rozloze 3000 m2. Najdete tu dětská hřiště, sportovní plochy a samozřejmě mnoho příležitostí k odpočinku. Neparkují tu žádné automobily. Své děti tak můžete nechat bez obav hrát pod okny vašeho nového bytu.

Velkou pozornost věnujeme také kvalitě veřejného prostoru v okolí domu. Park Hloubětín přímo navazuje na klidnou zástavbu prvorepublikových vilek a svým citlivým architektonickým řešením vhodně dokresluje místní kolorit. Toto místo si zkrátka zamilujete!

Prostorné byty plné světla
2 + kk 48-59 m2
3 + kk 65-93 m2
4 + kk 98-119 m2

Parametry podobné domy - byty