777 889 955
CZ / ENRU

O společnosti

Volné pozice

Obchodník s realitami

Do našeho týmu hledáme dynamickou a kreativní osobnost na pozici obchodníka s realitami.

Pracovní náplň:
  • Prodej rezidenčních developerských projektů
  • Telefonický i osobní kontakt s klienty
  • Vedení obchodních jednání
  • Domlouvání a realizace prohlídek
  • Práce s databází, příprava smluvních podkladů
  • Komunikace interní/externí v oblasti marketingu, financování atd.

Požadujeme:
  • SŠ (vzdělání stavebního směru) či VŠ (vzdělání ekonomického směru)
  • Obchodní myšlení
  • Zodpovědnost, systematičnost, umění naslouchat, kreativitu
  • Velmi dobrý přehled o realitním trhu
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní znalost cizího jazyka výhodou
  • Smysl pro humor

Nabízíme:
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Mladý kolektiv
  • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Termín nástupu: 6/2017
Kontaktní osoba: Radka Filová, tel: 775165065