777 889 955
CZ / ENRU

Projekt Projekt Ecocity II, Praha 10 - MalešiceMěsto nebo příroda?
Pořiďte si bydlení bez kompromisů.

Chcete bydlet uprostřed zeleně a přitom jen pár minut od centra Prahy? Dbáte na zdravý životní styl a ekologickou úsporu? Pak je pro vás projekt nových bytů v Malešicích - Ecocity II - ideální volbou. Moderní bytové domy vyrůstají
v klidné části Prahy 10.
 • Bydlení v pasivních domech Ecocity II Malešice II šetří přírodu i Vaši peněženku, zaplatíte 6x méně za provoz bytu než u běžné novostavby více...
 • Jedinečné místo mezi Malešickým parkem a lesem láká k aktivnímu odpočinku více...
 • Zdravé vnitřní prostředí, důmyslně řešení dispozice, nadčasová architektura. více...
 • Ideální rodinné bydlení v bezpečném areálu daleko od ruchu velkoměsta více...
Prostorné byty plné světla
2 + kk 48-59 m2
3 + kk 65-93 m2
4 + kk 98-119 m2

Ecocity II
zahájení výstavby 6/2014
dokončení výstavby 2/2016

Bydlení s nejnižšími provozními náklady

Ohleduplnost k životnímu prostředí je pro nás na prvním místě. Důmyslný koncept pasivního bydlení dbá na ekologii i ekonomický provoz:

 • Zatěžuje přírodu až 6x méně než běžná bytová výstavba
 • uspoříte až 85% nákladů na vytápění díky nejmodernějším konstrukčním řešením včetně automatického systému řízeného větrání a rekuperace tepla
 • LED osvětlení a moderní výtahy zaručují minimální platby za společné prostory
 • nízké náklady na správu domů – správce vybíráme na základě přísných výběrových řízení, možnost jeho změny je samozřejmostí

Představte si, že vlastníte v tomto projektu krásný, slunný, prostorný byt 4+kk o velikosti 109 m². Měsíčně vás náklady na jeho provoz vyjdou pouze na 2 600 Kč. V ceně jsou zahrnuty náklady na fond oprav, pojištění, společnou spotřebu elektřiny, vody, tepla a TUV, odpady, úklid, správu a revize objektu.

Průměrné náklady na srovnatelný byt v energeticky neúsporných projektech dosahují průměrné částky více než 4 800 Kč. U nás proto ušetříte:

 • měsíčně minimálně 2 200 Kč
 • ročně kolem 26 400 Kč
 • za 30 let zhruba 800 000 Kč

Nevěříte? Porovnejte s jinými bytovými projekty!

Konkurenční projekt č. 1: 3+kk, 97,5 m2 měsíční náklady 4.670 Kč

Konkurenční projekt č. 2: 4+kk, 117 m2 měsíční náklady 5.085 Kč

Energetický štítek – energetická třída A

Aktivní odpočinek v přírodě

Výběru umístění našich pasivních domů přikládáme velkou důležitost. Projekt Ecocity II Malešice II leží v přírodě a přitom nedaleko centra Prahy. Obklopuje jej rozsáhlý udržovaný les a nově revitalizovaný Malešický park o rozloze cca 9 ha.

Největší park na Praze 10 skýtá široké možnosti volnočasového vyžití. Najdete tu dětské hřiště a cvičební park pro seniory i handicapované. Relaxace na vás čeká u zajímavě řešené vodní kaskády. Majitelé psů ocení vyhrazený prostor pro venčení.

Mezi Malešicemi a Jarovem vznikají nové cyklistické a in-line stezky. Bohaté vyžití tu najdou i milovníci ostatních sportů: přímo u objektu leží sportovní areál Hector, kde si můžete zaplavat nebo zahrát squash, badminton či tenis.

Unikátní stavební řešení pro kvalitní život

Ecocity II Malešice představuje soulad městského bydlení s přírodou. Domy jsou vůči sobě orientovány tak, aby si vzájemně nestínily. Kompozičně přitom tvoří jednotný celek.

Všechny byty v projektu jsou orientovány jižním směrem a mají důmyslně řešené dispozice. Velké prosklené plochy oken přivádějí do bytů dostatek světla. Byty jsou vybaveny buď slunnou lodžií, nebo praktickou předzahrádkou.

Doslova klimatickou oázou je pak vnitřní prostředí bytů. Automatický systém řízeného větrání zajišťuje stabilní teplotu a čistý vzduch bez škodlivin. V bytech se nemnoží roztoči, nevznikají plísně a přítomnost pylu a prachu je omezena na minimum.

Klidné rodinné bydlení s maximálním komfortem

Přímo v areálu Ecocity II Malešice vzniknou 2 vlastní parky včetně dětských hřišť. Užijete si spoustu zábavy na kopci pro bobování s letní tubusovou skluzavkou nebo speciálních hřištích na cvrnkání kuliček a pétanque.

I při nepřízni počasí si můžete odpočinout v romantickém altánku. Počítá se s instalací ptačích budek a ekologických kompostérů. Vznikají tu také zahrádky pro komunitní pěstování čerstvých bylinek, ovoce nebo zeleniny.

Součástí každého bytu je podzemní garážové stání, a tak uvnitř areálu neruší zaparkovaná auta. V pěší dostupnosti najdete mateřskou, základní i střední školu, poštu, lékárnu, polikliniku i různé obchody. Do centra Prahy se bez problémů dostanete ve dne i v noci.

Prostorné byty plné světla
2 + kk 48-59 m2
3 + kk 65-93 m2
4 + kk 98-119 m2